Serdecznie witamy

Rozmiar czcionki AAA

Dzień Mężczyzn

10/03/2023

Z okazji Dnia Mężczyzn, życzymy wszystkim Panom samych przyjemnych chwil w życiu, dużo radości oraz żeby nie tylko dzisiejszy, ale każdy dzień był Waszym świętem.

czytaj więcej

Dzień Kobiet

08/03/2023

Z okazji Dnia Kobiet, życzymy wszystkim Paniom samych przyjemnych chwil w życiu, dużo radości oraz żeby nie tylko dzisiejszy, ale każdy dzień był Waszym świętem.

czytaj więcej

Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest w krajach Unii Europejskiej od 2004 roku.
Obchody święta mają na celu podkreślenie roli i znaczenia zawodu logopedy, ale też zachęcenie rodziców, by nie zwlekali z konsultacją u specjalisty dziecka, które ma problem z mówieniem.

czytaj więcej

Stypendia

01/03/2023

Informujemy, że do 20 marca 2023 trwa przyjmowanie wniosków stypendialnych dla osób z niepełnosprawnościami zrekrutowanych w naborze zimowym 2023.
Szczegóły na www.stypendia.wsg.byd.pl. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Stypendialnym (stypendia@byd.pl).

czytaj więcej

Wolna Ukraina!

24/02/2023

Mija rok od wybuchu wojny w Ukrainie. Jako uczelnia zaangażowana pragniemy wyrazić słowa solidarności i zapewnić o nieustającym wsparciu jakie na terenie WSG znajdzie każdy dotknięty niszczycielską siłą zbrodniczego reżimu Rosji.

czytaj więcej

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

czytaj więcej