Serdecznie witamy

Rozmiar czcionki AAA

Międzynarodowy Dzień Studenta to wyjątkowa okazja do świętowania różnorodności i integracji wszystkich studentów. Cieszymy się, że dołączyliście do grona studentów Wyższej Szkoły Gospodarki!

czytaj więcej

Drużyna KU AZS WSG oraz Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych WSG reprezentowała Uczelnię podczas Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS BOCCIA 2023 w Zielonej Górze w dniach 26-28 maja 2023.

czytaj więcej

Informujemy, o ważnych zmianach w ustawie covidowej, dotyczących ważności orzeczeń o niepełnosprawności.

czytaj więcej

5 maja obchodzimy Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. W Polsce to również Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. To wyjątkowa okazja, aby pokazać, że każdy z nas ma równe prawa do aktywnego udziału w życiu społecznym, rodzinnym oraz zawodowym.

czytaj więcej

Długi weekend

28/04/2023

Przypominamy, że w dniach 29 kwietnia - 3 maja Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami jest nieczynne. Życzymy udanej "majówki".

czytaj więcej

Informujemy, że Komisja Stypendialna przyznała stypendia dla osób z niepełnosprawnościami. W przypadku decyzji negatywnej z powodu niedopełnienia formalności związanych z dostarczeniem dokumentacji potwierdzającej niepełnosprawność można składać wnioski do Odwoławczej Komisji Stypendialnej w terminie do 8 maja b.r.

czytaj więcej